mobil
#1 Türkiye'nin En İyisi 2017-2019

JWORSE DİSCORD BOT

Arkana yaslan JWORSE halletsin. Eğlence, moderasyon, kullanıcı ve çok daha fazla seçenek ile mükemmeli ortaya çıkaran sizlerden dinlemek için buradayız.

Sunucuma Eklemek İstiyorum Yardıma ihtiyacım var
JWORSE bot hakkında çekilmiş videolar

JWORSE Discord bot hakkında çekilmiş tüm videolara buradan ulaşabilirsin. Ne yazık bazıları silinmiş:(

Oynatma Listesi
Bizi Benzersiz Kılan Bazı Özellikler.

Çevre dostu sisteme son derece aşık olanlar.

JWORSE BOT BİLİNMEZ BİR GECENİN BİLİNMEZ BİR GÜNÜNDE ORTAYA ÇIKARAK, İÇİNİZİ ISITANDIR. ZORLUK MU ? TABİİ Kİ DE VAR AMA O'NUN UMRUNDA MI ? ASLA! HER ZAMAN GELİŞİR, YILMAZ, SARSILIR AMA YIKILMAZ. YENİLİĞE, YARDIMA VE DESTEĞE HER ZAMAN AÇIK! KORKTUĞU TEK ŞEY! KORKUNÇ OLAN İNSANLIK!

dc
Teknik Bilgi

Bir çok şeyi kullanmayı bilir, bilmediğimizi öğrenir, olmayanı da yaparız. Teknik bilgimiz hiç de fena değil.

dc
Geliştirici

Önerilerinizi dikkate alıyor, hataları düzeltiyor ve yeni hatalar için dört gözle bekliyoruz.

dc
Güçlü Sunucu

Oldukça güçlü ve stabil sunuculara sahibiz gecikmesiz ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

dc
Ayarlanabilir Özellikler

Özellikler için belirli kanallara ihtiyacınız yok! Sunucunuzda, istediğiniz özelliği istediğiniz kanala ayarlayabilirsiniz.

dc
İyi İzlenim

Bir çok kullanıcı, arkadaşlarına sunucularında JWORSE kullanmasını tavsiye ediyor. Oldukça popüleriz.

dc
Ulaşım Kolaylığı

Site, komutlar sayfası, videolar ve daha bir çok şey! Bir sürü bilgilendirme sayfasına sahibiz.

Ekstra ücret ödemeden harika özelliklere sahip olun

Mükemmeli ortaya çıkaran sizlerden dinlemek için buradayız.

₺0

/Aylık
Temel Özellikler
Standart Kullanım
  • Tüm komutlara erişim
  • Yavaş mod aktif
Sunucuma Ekle

₺15

/Aylık
Kişileştir
Deneyimini katla
  • Botun ismini değiştirme
  • Botun logosunu değiştirme
  • 10 kişiye gold vermek
  • Herhangi bir kısıtlama mevcut değil
JWORSE Discord botu nedir? Ne yapar?

JWORSE discord sunucularının gelişmesine yardımcı olmaya çabalayan sizi ve üyelerinizi eğlendirmeyi çabalayan yetkililerin yükünü azaltmayı amaçlayan kullanışlı bir bottur.

Botlar, Discord'un en önemli özelliği olarak görülebilir. İnsanlar tarafından kodlanılarak kendi sunucularında barındırılan bir çok bot, Discord için yapılmış robotlar denebilir. Sizin komutlarınıza göre kendini yönlendirir. Komutlar, kodlayana ve bota göre değişir. Herkesin kodu aynı değildir; herkesin kodu birbirine uymaz; herkes kendine göre kodlar. Botlar, Discord üzerinde bir çok iş için kullanılabilir

Bu olay, sadece botlarla yapılabilen otomatik bir sistem ilen olabiliyor. Botlar, sürekli belirlenen rolün rengini değiştiriyor ve hiç durmadan devam ediyor. Discord Kullanım Şartları gereği, bir bot, Discord API'sine "Botların ve kullanıcıların Discord kullanmasına olanak sağlayan, ana sisteme" aynı isteği sürekli olarak belirli aralıklarla veya üst üste birden çok fazla kez gönderemez.

Discord API'yi çocuk oyuncağı olsun diye duvardan ötekine fırlatalım diye vermemiş. Discord API'sine, botunuzun kullanıcı sayısı 500-1000 olsa bile hepsine aynı anda mesaj gönderme isteği göndertemezsiniz. Bu eylem, aynı anda yapıldığı için direkt olarak Discord API si tarafından geri çevrilerek hesabınızın kapatılmasına kadar gidebilir. Bu yapılan eylem, yüzlerce insanı rahatsız etmekten başka bir işe yaramamaktadır.

Bu kişiler, Discord un yasaklamış olduğu kullanıma kapalı olan kullanıcı tokenlerini bu yolda kullandıkları için ve bununla genelde kötü eylemler yaptıkları için Discord Güvenlik Ekibi bu konuda kesin kararlar alarak bu kişilerin hesaplarını ve ellerindeki her şeyi kapatmaya karar verdi.

Herhangi bir hata mı buldun bu çok düşük bir şans olmuş olsada muhtemel bize bildirmekten kaçınma iletişim kısmından bizlerlen iletişim kurup bizlere anlatabilirsin.

Tüm Hakları Saklıdır DMCA.com Protection Status © This template is made with   by ThemeWagon